Lost Brothers

If you have information for any of the brothers below, please send us a message.

Total Records: 162

Mr. Harry R. Palm '47
Mr. Donald N. Frye '47
Mr. Floyd F. Freeman '50
Mr. Johnnie J. Jerome '50
Mr. John F. Mccomb Jr. '51
Mr. David J. Powell '51
Mr. Robert M. Fisher '52
Mr. James Vowell '52
Mr. Jean E. Thweatt Jr. '52
Charles R. Roberts MD '53
Mr. Thomas E. Beal Jr. '55
Mr. Jack K. Leeka '56
Mr. Marion D. Presley '56
Mr. Jim W. Holaday '56
Mr. Thomas W. Koenig '56
Mr. William D. Kilgore '57
Mr. William D. Jaynes '57
Mr. Billy J. Rudd '57
Mr. Stehpen Mulholland '57
Dr. John T. Smith '58
Mr. David C. Thornton '59
Mr. David C. Terry Jr. '60
Mr. Ned Dublin Merritt '60
Mr. Jan O. Ahlberg '60
Mr. James M. Beck '60
Mr. A. Starke Taylor III '62
Mr. Grant S. Stauffer '63
Dr. Richard W. Myers '63
Mr. Carl C. Gregory III '64
Mr. James Harris '64
Mr. Dennis S. Hamer '64
Mr. Robert Morris '65
Mr. Jack C. Morgan '65
Mr. Michael J. Praisner '65
Mr. Sam E. Cooper '65
Mr. Michael L. Mitchell '66
Mr. Albert N. Morgan Jr. '68
Mr. David Graves Turner III '68
Mr. Robert H. Lattimore '69
Mr. James Scott Parker '69
Mr. James E. Loyd '69
Mr. Johnson S. Cowan Jr. '70
Mr. David L. Rogers '70
Mr. Steven H. Garrison '71
Mr. James A. Wheeler '71
Mr. Franklin D. Beahm '72
Mr. Richard M. Garland '73
Mr. David R. Headstream '73
Mr. Edward Shapiro '73
Mr. James K. Temple '73
Mr. Robert T. Garner '74
Mr. Thomas H. Ware '74
Mr. Albert M. Secor '74
Mr. Simon E. Heath '75
Mr. David L. Puterbaugh '75
Mr. Robert E. Johnston '75
Mr. James J. Loughlin '75
Mr. David L. Schaffnit '75
Mr. John Anthony Santamaria '76
Mr. Clay M. Whitson '77
Mr. Peter H. Muse '77
Mr. Michael Housto Payne '77
Mr. Steven K. Fleming '77
Mr. Timothy Robert Berigan '78
Mr. George Joseph Rolfes '78
Mr. James Butler Goodson Jr. '78
Mr. Frederick W. Strehlow '78
Mr. Thomas Gregory Pappas '78
Mr. Ronald Joseph Sandlin III '79
Mr. Billy Scarborough '79
Mr. Richard Neal Clark '80
Mr. William Keller Henderson Jr. '80
Lyle Willis Turner III '80
Mr. Bruce Busse Lawson '80
Mr. George E. Mccrea Jr. '81
Mr. Thurston French Hamer '82
Mr. Sterling Allan May '82
Mr. Jay Copeland Mclennan '82
Mr. Robert Bradley Hicks '82
Mr. Marks Ayers Blinn '82
Mr. James Tillman Hite IV '83
Mr. John Russell Reidmueller '83
Mr. Steve Solomon '83
Mr. Lloyd Christopher Bensen '83
Mr. Matthew Edward Perry-miller '84
Mr. William James Conway III '85
Mr. Shawn Hamilton Foster '85
Mr. Eric Hill Nielsen '85
Mr. John M. Goodloe '85
Mr. Charles Aubrey Smith III '86
Mr. Curtis T. Palmer '87
Mr. John David Wester '87
Mr. Paul Leinhordt Rasmussen '87
Mr. Edward Fordyce III '87
Mr. Charles Gregory Daves '88
Mr. Joseph F. Lawrence Jr. '88
Mr. David P. Copeland Jr. '88
Mr. Patrick T. Mead '88
Mr. Ryan Faulk Willson '88
Mr. Ryan Eric Mathis '89
Mr. Jason Kae Ning '90
Mr. David Winston Shaw Jones '90
Mr. Alexander M. Sternhell '90
Mr. Mark Rogers Severson '91
Mr. Brian James Boothe '91
Mr. John Joseph Shanks '93
Mr. Charles Dow Mcvean Jr. '93
Mr. Benjamin Price Johnson '93
Mr. Patrick M. Herning '93
Mr. Anthony John Allen CPA '94
Mr. Sacha Vincent Emanuel '95
Mr. Chris William Taylor '95
Mr. Adam David Lynd '95
Mr. Ryan Bradley Heine '96
Mr. Chace William Swatek '96
Mr. Brentley C. Jones '96
Mr. Alan James Malone '96
Mr. Richard C. Broer Jr. '97
Mr. Scott Andrew Shimer '97
Mr. Andrew C. Patterson '98
Mr. Tate M. Luesebrink '98
Mr. Harley Ernest Cluxton IV '99
Mr. Philip Meriwether Lewis II '99
Mr. Kyle C. Turner '99
Mr. Blair Harrison Hutton '99
Robert Franklin Keatley II '00
Mr. Leander Morel Grimm Jr. '00
Mr. John Raymond Losinger '00
Ben Burris '02
Connor Boney '02
Christopher Lydon Neumann '02
William E. White '02
Tyler Boone '03
John A. Britton '04
Robert V. Norton '05
Conner M. Huckaby '05
Clark Borlase Scott '06
David Stanley Huckaby '06
Royce Edrice Wilson '06
Thomas Hunter Molton Williams '06
Jimmy Little Jr. '07
James Long '11
Robert Boyd, Jr. '14
Michael Murphy '15
Zachary (Zach) Plemenos '15
Jackson (Jack) Heideman '15
Jake Bell '16
Charles Hamilton '17
Christopher Rudolf '18
Cooper Killion
Sebastian Keitel
Richard Den Cralle Jr
Alex Tronche
Rob Toblowsky
George Welsh
Miles Viele
Harrison Reid
John Owen Rogers
Jack Chapman
Stephen Bechtol
Oscar Clark Carr
Clark Blocker